• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ne rrjetin Facebook Shqiperia numeron 1 091 920 perdorues

Jemi ne tech time, ketu ne skrapari.net. Me informacionet me pikante kete here do te publikojme te dhenat e muajit mars 2011 qe tregojne statistikat e perdorimit te internetit kryesisht te rrjetit social Facebook ne vendin tone, pra ne Shqiperi. Sipas internetworldstats Shqiperia deri ne muajin mars 2011 ka patur 1 091 920 perdorues te facebook. Preferenca e shqipetareve per te perdorur Facebook ka ndikuar ne tregun perkates duke treguar nje perqindje prej 36.5% ne tregun elektronik. Ne krahesim me te dhenat e raporteve te 31 gushtit 2010 ku vetem 26.7 % e perdoruesve te internetit ne Shqiperi kishin perdorim te facebook, shifra e re e muajit Mars 2011 tregon se 36.5% e Shqipetareve perdorin tashme facebook, si nje nder rrjetet sociale me te preferuara ne mbare boten. Sipas te dhenave ky i fundit po i afrohet shifres se 700 000 000 perdoruesve ne gjithe boten. Ju po ndiqni skrapari.net Rrjetin me interaktiv lokal

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA