• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ne rrjetin Facebook Shqiperia numeron 1 091 920 perdorues

Jemi ne tech time, ketu ne skrapari.net. Me informacionet me pikante kete here do te publikojme te dhenat e muajit mars 2011 qe tregojne statistikat e perdorimit te internetit kryesisht te rrjetit social Facebook ne vendin tone, pra ne Shqiperi. Sipas internetworldstats Shqiperia deri ne muajin mars 2011 ka patur 1 091 920 perdorues te facebook. Preferenca e shqipetareve per te perdorur Facebook ka ndikuar ne tregun perkates duke treguar nje perqindje prej 36.5% ne tregun elektronik. Ne krahesim me te dhenat e raporteve te 31 gushtit 2010 ku vetem 26.7 % e perdoruesve te internetit ne Shqiperi kishin perdorim te facebook, shifra e re e muajit Mars 2011 tregon se 36.5% e Shqipetareve perdorin tashme facebook, si nje nder rrjetet sociale me te preferuara ne mbare boten. Sipas te dhenave ky i fundit po i afrohet shifres se 700 000 000 perdoruesve ne gjithe boten. Ju po ndiqni skrapari.net Rrjetin me interaktiv lokal

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA