• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Per Pak ish Presidenti amerikan George Bush sa nuk goditet nga topi i bejzbollit

Ish Presidenti amerikan George Bush dhe bashkeshortja e tij Laura per pak i shpetuan paq nje topi bejzbolli javen e kaluar ndersa cifti ishte duke ndjekur ne stadium ndeshjen mes Texas Rangers dhe Chicago White Sox. Ngjarja ndodhi javen e kaluar me 24 maj 2011 ndersa ish presidenti qendronte ne stolat fare prane fushes. Nje top i goditur nga Adrian Beltre i ekipit te Rangers per pak sa nuk goditi ne koke ish presidentin. Fatmiresisht ne castet e fundit topi u prit nga lojtari qe fitoi keshtu fame ne internet Pierzynski. Ne bashkengjitje ne ju propozojme nje video te hedhur ne rrjetin gjigand You Tube qe paraqet lehtesish planet. Ju po ndiqni Skrapari.net ne kategorine Oops me lajmet me pikante ne web. Imazhi Kortezi Mlb

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA