• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ramiz Aranitasi ne provim Edhe neser Gjymnasi i Corovodes per maturantet test

Ndersa neser daton 1 qershor 2011 per Ramiz Aranitasin, Emri i gjymnasit te vetem ne Corovode do te kete emocione me se paku per dhjetra e dhjetra nxenes. Keshtu neser qe ne mengjesin mesimor brenda mjediseve do te kryhet edhe testimi i dyte ai i matematikes per maturantet e vitit akademik 2010-2011. Procedura e pervitshme eshte pjese e strategjise kombetare te arsimit nga ku provimet e lirimit do te sherbejne si shtyse per vijueshmeri ne vitet pertej bankave te se mesmes, e quajtur keshtu ne zhargon shkolla e mesme e pergjithshme. Sipas raporteve jane marre masat paraprake per zhvillim ne kushte normale te testimit te neserm. Shume struktura dhe institucione lokale qe ne oret e para te mengjesit do te garantojne zhvillimin normal te provimeve. Si cdo vit e nesermja pret me emocion edhe prinderit e interesuar te cilet ne tradite presin daljen e maturanteve deri sa te kene perfunduar procesin e dhenies se pergjigjeve. Ju po ndiqni skrapari.net rrjetin me interaktiv lokal te lajmit

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA