• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Amerika ka nje miss te ri Miss Amerika 2011 kurorezoi dje me te bukuren

Perfaqesuesja qe vinte nga Kalifornia, Alyssa Campanella e lindur ne 21 mars 1990 u kurorezua dje 19 qershor 2011 me cmimin e madh te bukurise Miss Amerika 2011. Vajza 21 vjecare arriti te dilte e para ne konkursin qe u zhvillua ne Las Vegas. Me nje gjatesi trupore prej 1 meter e 74 cm, me syte e saj te gjelber,  Alyssa gjithe femijerine e saj e ka kaluar ne New Jersey ku ka lindur edhe eshte rritur. Madje ajo ka marre pjese ne Miss Teen USA ne 2007 nje event bukurie per adoleshentet ku ka perfaqesuar New Jersey. Keshtu vajza e zgjedhur si me e bukura ne Amerike do te perfaqesoje SHBA ne eventin Miss Universi 2011 qe kete vit do te zhvillohet ne San Paolo ne Brazil gjate muajit shtator te ketij viti. Ju po ndiqni Showbiz ne skrapari.net

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA