• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Britney Spears mban ende nen ethe fansat Videoklipi Hit I Wanna Go shfaqet traileri

Vetem dje e diele 19 qershor 2011 kengetarja Britney Spears ka publikuar vetem pak sekonda nga superhiti me i fundit i saj I Wanna Go. Me heret ne skrapari.net Show Biz ju kemi postuar kengen e plote e cila nuk ishte me videoklip asokohe. Keshtu publikimi i ri tregon vetem pak detaje nga klipi. Ne videon e ngarkuar ne YouTube te cilen e bashkengjisim me poshte shfaqen jo me shume se 32 sekonda videoinsert te klipit te kengetares. Me se fundmi lidhur me kengetaren jane shfaqur disa poza te cilat e tregojne Spears mjaft te shendoshur keto kohe. Kjo do te tjote se videoklipi mund te jete realizuar mbi 1 ose 2 muaj me pare. Videoja e Plote pritet te publikohet premiere neser e marte 21 qershor 2011 dhe skrapari.net do t'ju ofroj padiskutim videoklipin e plote. Per momentin ndiqni vetem disa nga inserti final i videos. Ky Eshte ShowBiz ne skrapari.net vijoni te qendroni me ne!

[youtube]hjdGo9v_RoQ[/youtube]

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA