• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Britney Spears mban ende nen ethe fansat Videoklipi Hit I Wanna Go shfaqet traileri

Vetem dje e diele 19 qershor 2011 kengetarja Britney Spears ka publikuar vetem pak sekonda nga superhiti me i fundit i saj I Wanna Go. Me heret ne skrapari.net Show Biz ju kemi postuar kengen e plote e cila nuk ishte me videoklip asokohe. Keshtu publikimi i ri tregon vetem pak detaje nga klipi. Ne videon e ngarkuar ne YouTube te cilen e bashkengjisim me poshte shfaqen jo me shume se 32 sekonda videoinsert te klipit te kengetares. Me se fundmi lidhur me kengetaren jane shfaqur disa poza te cilat e tregojne Spears mjaft te shendoshur keto kohe. Kjo do te tjote se videoklipi mund te jete realizuar mbi 1 ose 2 muaj me pare. Videoja e Plote pritet te publikohet premiere neser e marte 21 qershor 2011 dhe skrapari.net do t'ju ofroj padiskutim videoklipin e plote. Per momentin ndiqni vetem disa nga inserti final i videos. Ky Eshte ShowBiz ne skrapari.net vijoni te qendroni me ne!

[youtube]hjdGo9v_RoQ[/youtube]

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA