• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

C'menden nuset keshtu Gara e vecante ja imazhet

Nje gare e vecante eshte zhvilluar ne Beograd ne Serbi. Gara e zhanrit vrapim ne atletike do te kishte si protagoniste te saj femra te veshura me kostume nusesh. Mbi 50 ishin pjesemarreset qe garuan per cmime te ndryshme perfshire ketu edhe veshje te ndryshme qe u perdoren prej tyre ne kete gare te cuditshme. Imazhet e para u shperndane nga Associated Press dhe tregonin nuset ne procesin e gares. Atletet e veshura me fustan te bardhe ndersa neper kembe atlete. Ndiqni keshtu imazhet ne vijim marre nga ky kompeticion. Eshte Skrapari.net me nje bote cudish Imazhi Riperpunim

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA