• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Drejt enderres "10 minuta loje me kombetaren" Edison Hatellari ne merkaton nderkombetare futbollisti nga Skrapari

Eshte nje nder shembujt ku pasioni, deshira dhe perkushtimi ndaj sportit te dashur te futbollit gershetohen tek nje emer. Edison Hatellari nje nder lojtaret e njohur me kontribut ne ekipin e Skrapari 2 sezone me pare eshte duke shqyrtuar ofertat e tregut nderkombetar te futbollit. 22 vjecari prej disa vitesh ne Greqi tashme po shqyrton ofertat dhe testimet e ekipeve te ndryshme nderkombetare. Me endrren e vet: " Dua vetem te luaj mjafton 10 minuta me kombetaren shqipetare, dhe me pas nuk do behem pishman nese e le futbollin" nen nje pergatitje te vazhdueshme sportive Edisoni vijon te mbetet nje emer i njohur per tifozerine vendase. Madje sa here nis nje sezon, vendasit qe duan futbolliste "vendas" lakojne me te drejte emrin e tij. Skrapari.net mesoi se keto dite verore jane intesive per Hatellarin i cili do te duhet te zgjedh nje prej disa ofertave. Keto te fundit mesa duket nuk mbeten vetem ne Greqi por edhe ne France dhe Itali. Gjithesesi ende nuk ka nje zgjedhje perfundimtare. Me mbarimin e merkatos verore ne futboll do te mesojme edhe te rejat mbi djaloshin me talent nje krenari me shume per Skraparin. Ju po ndiqni Skrapari.net Rrjeti i vetem interaktiv i lajmit lokal nga 1 korrik 2011 edhe ne Radio Online Ne Imazh Nje riprodhim nga Skrapari.net Djathtas E.Hatellari ndersa premion fitoren me ekipin e Patras, ne Greqi.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA