• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

E habitshme Pinguini i akujve sic e kemi mesuar te pakten sot ne Plazh Ja video

Nje video e cuditshme keshtu mund te quhej kjo e pak minutave me pare publikuar nga agjensia nderkombetare e lajmeve Associated Press. Sipas raportit nje pinguin eshte shfaqur sot brigjeve te Zelandes. Pinguini i llojit Emperior mesa duket ka marre nje kthese gabim gjate rruges. Ne vend qe te dislokohen ne vendet akujnajore sic ndodh zakonisht qe ata qendrojne ne Antarktik, cuditerisht ka dislokuar ne plazhin e Zelandes se re. Kjo eshte padiskutim nje gje e rralle, pasi ne keto 44 vjet nuk eshte pare pinguinet te qendrojne ne shtetin e ndodhur ne pjesen Jugore te oqeanit Paqesor. Skrapari.net ju fton te ndiqni me kujdes imazhet e reportetit te shperndare pak minuta me pare ne videon ne vijim. Eshte ky skrapari.net rrjeti me interaktiv lokal me lajmet me pikante.

[youtube]LteWsilqeGg[/youtube]

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA