• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Hiti i Ri i veres 2011 Shakira dhe Pitbull sjellin videoklipin me te ri

Duket se ne videoklipin me te ri te publikuar dje 7 qershor 2011 Shakira sikur i thote "Pacim" flokeve te saj bjonde. Kjo sepse ne videoklipin qe mendohet te shnderrohet ne nje hit te kesaj vere 2011 kengetarja shfaqet me nje pale paruke te zeza. Kenga qe vjen ne bashkepunim me Pitbull quhet "Rabiosa". Kenga eshte ne dy versione spanjisht dhe anglisht dhe eshte kenga e pare e albumit "Sale el Sole". Ne rrjetin gjigand te videove online kenga eshte hedhur dje ne rrjet dhe deri pak caste me pare numeronte mbi 2 101 000 shikime. Ndiqeni pra ketu ne videon bashkengjitur kengen me te re "Rabiosa". Ju po ndiqni skrapari.net ne Show Biz

[youtube]a5irTX82olg[/youtube]

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA