• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Jemi ne Futboll Golat duan Tru, Truri do Koke... dhe Video Goli i cuditshem Ndiqeni ketu

Fatkeqesisht nuk e kuptojme mire kete gjuhe dhe s'mund t'ju japim detaje. Por videoja ne bashkengjitje nuk ka nevoje per koment. Jemi ne nje kampionat aziatik te futbollit, mesa kuptojme dhe ne nje moment goditje denimi, jo shume larg zones se nxehte te portes. Prane topit qendrojne dy lojtare. Por ne momentin kur bie bilbili, lojtari qe do ta qellonte kete goditje rrezohet pak metra para topit. Gjate renies koka e tij plaset ne toke me topin, ky i fundit rrotullohet dhe shkon tek pasuesi dhe cuditerisht gol. Ndiqni lajmet me pikante kete here me Sport ne Skrapari.net Videoja ne bashkengjitje ju tregon pak me shume.

[youtube]hdOWYfGZkeU[/youtube]

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA