• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Kete te premte ne Corovode promovimi i librit me te ri

Keshtu, neser e premte 3 qershor 2011 sipas axhendes ne oren 12:00 prane mjediseve te bar resorant Tomorri thene ndryshe tradicionali Veror pritet te organizohet nje takim ne te cilin do te promovohet nje liber i ri. Nje liber qe i kushtohet nenes, me kujtime, mbresa dhe veshtiresite e jetes te shnderruara ne art, kete do te synoj keshtu promovimi i librit te radhes  qe Anjeza njehersh autorja e librit do te ndaj me te pranishmit. Eventi pritet te kete simpati dhe mbeshtetjen e lexuesve ne Corovode. Libri vjen si nje premtim i mbajtur kushtuar nenes kesaj figure hyjnore qe kur mungon nga jeta mistifikohet ne engjell. Raportet cituan se eventi do te startoj rreth ores 12:00 dhe pritet te zgjas 50 minuta. Ju po ndiqni skrapari.net lajmi me interaktiv lokal ne te vetmin rrjet interaksioni zonal

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA