• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Kete te premte ne Corovode promovimi i librit me te ri

Keshtu, neser e premte 3 qershor 2011 sipas axhendes ne oren 12:00 prane mjediseve te bar resorant Tomorri thene ndryshe tradicionali Veror pritet te organizohet nje takim ne te cilin do te promovohet nje liber i ri. Nje liber qe i kushtohet nenes, me kujtime, mbresa dhe veshtiresite e jetes te shnderruara ne art, kete do te synoj keshtu promovimi i librit te radhes  qe Anjeza njehersh autorja e librit do te ndaj me te pranishmit. Eventi pritet te kete simpati dhe mbeshtetjen e lexuesve ne Corovode. Libri vjen si nje premtim i mbajtur kushtuar nenes kesaj figure hyjnore qe kur mungon nga jeta mistifikohet ne engjell. Raportet cituan se eventi do te startoj rreth ores 12:00 dhe pritet te zgjas 50 minuta. Ju po ndiqni skrapari.net lajmi me interaktiv lokal ne te vetmin rrjet interaksioni zonal

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA