BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Kongresmeni amerikan mohon se ne twitterin ka publikuar foton skandal

Posted on Thursday, June 02, 2011 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Kongresmeni demokrat Anthony Weiner ka mohuar dje 1 qershor 2011 faktin se cfare ka ndodhur ne llogarine e tij ne rrjetin social Twitter. Sipas kongresmenit ai tha se nuk eshte i sigurte kush mund ta kete postuar foton skandal, duke cituar se mundet qe dikush ti kete vjedhur llogarine e twitter gje e cila veshtire te besohet nga media e cila keto dy dite e ka ne vene ne target foton e ngarkuar qe ndezi mjaft debat. Ne foton e ngarkuar ne rrjetin twitter shfaqen te mbathurat e kongresmenit amerikan ndersa nje ereksion shfaqet ne imazh. Kjo foto i eshte derguar nje stundenteje 21 vjecare nga Washingtoni pikerisht nga llogaria e kongresmenit. Pas publikimit te fotos nje shi mediatik ra mbi kongresmenin. Te merkuren pra dje per rrjetin nderkombetar CNN ai citoi se duket se eshte nje shaka qe behet me emrin tim. Por ja imazhi qe ne gjetem nga llogaria ne fjale qe eshte tashme teme dite ne gossips ne televizionet amerikane. Ju po ndiqni Oops ne skrapari.net

0 Responses for “ Kongresmeni amerikan mohon se ne twitterin ka publikuar foton skandal”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social