• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ky do te jete padiskutim Videoklipi numer 1 i kesaj vere Britney Spears del sot Premiera Ja video

Kete te merkure 22 qershor 2011 sapo eshte ngarkuar ne rrjetin YouTube versioni final i kenges me te re te Britney Spears. Ndonse kenga eshte e njohur tashme videoklipi i saj paraqet vertet nje realizimi te perkryer dhe pritet qe ne televizionet muzikore te jete klipi me i shpeshte kete vere. 2 dite me pare ne ju folem mbi pritshmerine e daljes zyrtare te ketij klipi i cili sapo eshte publikuar dhe ne jua ofrojme ne kete video bashkengjitur.

[youtube]T-sxSd1uwoU[/youtube]

Kenga me e re titullohet I Wanna GO dhe ne videoklip duket qarte mesazhi dhe qendrimi i VIPave ndaj paparaceve. Jeni duke ndjekur skrapari.net panelin lokal te lajmit me interaktiv. Nga 1 Korrik 2011 edhe radio online. Vijoni te qendroni me ne.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA