• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ky do te jete padiskutim Videoklipi numer 1 i kesaj vere Britney Spears del sot Premiera Ja video

Kete te merkure 22 qershor 2011 sapo eshte ngarkuar ne rrjetin YouTube versioni final i kenges me te re te Britney Spears. Ndonse kenga eshte e njohur tashme videoklipi i saj paraqet vertet nje realizimi te perkryer dhe pritet qe ne televizionet muzikore te jete klipi me i shpeshte kete vere. 2 dite me pare ne ju folem mbi pritshmerine e daljes zyrtare te ketij klipi i cili sapo eshte publikuar dhe ne jua ofrojme ne kete video bashkengjitur.

[youtube]T-sxSd1uwoU[/youtube]

Kenga me e re titullohet I Wanna GO dhe ne videoklip duket qarte mesazhi dhe qendrimi i VIPave ndaj paparaceve. Jeni duke ndjekur skrapari.net panelin lokal te lajmit me interaktiv. Nga 1 Korrik 2011 edhe radio online. Vijoni te qendroni me ne.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA