• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Lady Gaga publikohet videoklipi i ri i The Edge of Glory

Dje ne mengjes 16 qershor 2011 eshte publikuar videoklipi i ri i kengetares Lady Gaga. Artistja amerikane e njohur tashme ne skenat muzikore qe ne te vertete ka emrin Stefani Joanne Angelina Germanotta promovoi keshtu videoklipin e ri. Ne kete video kostumi i saj eshte stiluar nga Versace dhe kozmetika eshte e rende, por videoja sipas kritikes nuk eshte aq skandaloze sa videoklipet e meparshme te cilat per kete kengetare se bashku me skandalet e emetuara permes videoklipeve sjellin dhe perforcojne edhe famen. E ndersa kenga eshte ngarkuar vetem dje ne rrjetin YouTube numri i klikueseve ne kete video deri me sot pra pak me shume se 1 dite ka kapur 3 164 000 (afersisht). Me heret kjo kolone zanore e kenges The Edge of Glory sherbeu si nje spot commercial per browserin Google Chrome. Jemi ne show biz me skrapari.net Ndjekim videon ne bashkengjitje.

[youtube]QeWBS0JBNzQ[/youtube]

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA