• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Lady Gaga publikohet videoklipi i ri i The Edge of Glory

Dje ne mengjes 16 qershor 2011 eshte publikuar videoklipi i ri i kengetares Lady Gaga. Artistja amerikane e njohur tashme ne skenat muzikore qe ne te vertete ka emrin Stefani Joanne Angelina Germanotta promovoi keshtu videoklipin e ri. Ne kete video kostumi i saj eshte stiluar nga Versace dhe kozmetika eshte e rende, por videoja sipas kritikes nuk eshte aq skandaloze sa videoklipet e meparshme te cilat per kete kengetare se bashku me skandalet e emetuara permes videoklipeve sjellin dhe perforcojne edhe famen. E ndersa kenga eshte ngarkuar vetem dje ne rrjetin YouTube numri i klikueseve ne kete video deri me sot pra pak me shume se 1 dite ka kapur 3 164 000 (afersisht). Me heret kjo kolone zanore e kenges The Edge of Glory sherbeu si nje spot commercial per browserin Google Chrome. Jemi ne show biz me skrapari.net Ndjekim videon ne bashkengjitje.

[youtube]QeWBS0JBNzQ[/youtube]

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA