• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Lady Gaga publikohet videoklipi i ri i The Edge of Glory

Dje ne mengjes 16 qershor 2011 eshte publikuar videoklipi i ri i kengetares Lady Gaga. Artistja amerikane e njohur tashme ne skenat muzikore qe ne te vertete ka emrin Stefani Joanne Angelina Germanotta promovoi keshtu videoklipin e ri. Ne kete video kostumi i saj eshte stiluar nga Versace dhe kozmetika eshte e rende, por videoja sipas kritikes nuk eshte aq skandaloze sa videoklipet e meparshme te cilat per kete kengetare se bashku me skandalet e emetuara permes videoklipeve sjellin dhe perforcojne edhe famen. E ndersa kenga eshte ngarkuar vetem dje ne rrjetin YouTube numri i klikueseve ne kete video deri me sot pra pak me shume se 1 dite ka kapur 3 164 000 (afersisht). Me heret kjo kolone zanore e kenges The Edge of Glory sherbeu si nje spot commercial per browserin Google Chrome. Jemi ne show biz me skrapari.net Ndjekim videon ne bashkengjitje.

[youtube]QeWBS0JBNzQ[/youtube]

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA