• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Lancohen pak minuta me pare ne menyre misterioze ne internet foto nudo te Lady Gaga

Jemi ne skrapari.net rrjetin me interaktiv lokal ne rubriken Show Biz. Nje zhvillim i fundit i referohet hedhjes qe u eshte bere ne rrjet (internet) disa prej fotove ne te cilat kengetarja amerikane Lady Gaga shfaqet nudo. Fotot ne fakt jane botuar ne vitin 2009 per versionin japonez te revistes Vogue, por ne ate kohe imazhet jane modifikuar dhe montazhuar. Por dalja publike e imazheve kompletesisht nudo tregojne nje Lady Gaga pa modifikim, Fotot orgjinale mbajne nenshkrimin e Nobuyoshi Araki dhe tregojne nje Lady me cigare, me trup nudo dhe disa shirita te zinj ne trup. Lajmi u kap prej nesh pak caste me pare nga nje blog egostatic dhe ne bashkengjitje ndiqni pikerisht imazhet perkatese ne versionin si kane qene publikuar ne 2009 dhe sesi ato dolen sot. Eshte skrapari.net Portali me interaktiv Lokal, se shpejti ne radio online service.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA