• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ne fushe nuk ka vetem gola por edhe grushta Roberto Carlos vs Mamaev

Ndeshja e javes se kaluar mes Anji dhe CSKA te Moskes pervec rezultatit 3:0 te saj dha edhe nje pamje teper te shkurter e cila ne fakt ne syrin e mediave ra shume pak ne sy. Behet fjale per nje perplasje te dukshme dhe pa top mes Roberto Carlos qe luan per Anji dhe Mamaev te CSKA. Video inserti i shkurter jep pikerisht kete moment te ndeshjes se javes se kaluar e cila u fitua nga CSKA me 3 gola dhe nje grusht mesa duket. Ndiqni videon dhe kujtoni ky eshte skrapari.net

[youtube]T3gC8trydrc[/youtube]

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA