• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ne fushe nuk ka vetem gola por edhe grushta Roberto Carlos vs Mamaev

Ndeshja e javes se kaluar mes Anji dhe CSKA te Moskes pervec rezultatit 3:0 te saj dha edhe nje pamje teper te shkurter e cila ne fakt ne syrin e mediave ra shume pak ne sy. Behet fjale per nje perplasje te dukshme dhe pa top mes Roberto Carlos qe luan per Anji dhe Mamaev te CSKA. Video inserti i shkurter jep pikerisht kete moment te ndeshjes se javes se kaluar e cila u fitua nga CSKA me 3 gola dhe nje grusht mesa duket. Ndiqni videon dhe kujtoni ky eshte skrapari.net

[youtube]T3gC8trydrc[/youtube]

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA