• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Neser Ramiz Aranitasi ne Provimin e Matematikes Maturantet ne ethe

Maturantet e Gjymnasit te Pergjithshem Ramiz Aranitasi ne Corovode neser do ti nenshtrohet testimit te fundem te lendes se Matematikes. Maturantet e Corovodes neser keshtu e merkure 15 qershor 2011 do te nisin provimin dicka rreth ores 10:00 ku do ti nenshtrohen 25 pyetjeve mbi absorbimin e njohurive matematikore qe ata kane bere gjate se mesmes qe u perfondon. Tezat do te jene ne 3 nivele, per nivel nen mesatar, mesatar dhe mbi mesatar. Testimi i neserm do te zgjas rreth 2 ore e 30 minuta. Ndersa pas mesdite do te mesojne po neser rezultatet e provimit te Letersise te cilat do te publikohen edhe ne websitin e Ministrise Se Arsimit te Shqiperise. Rezultatet e Letersise priten te mesohen pas ores 15:00 te se merkures. Ju po ndiqni skrapari.net Portalin me interaktiv te lajmit lokal.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA