• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Nje shtetase gjendet e vdekur ne Skrapar ne vendngjarje Policia

Nje shtetase eshte gjetur pa jete ne Skrapar, sot e premte 3 qershor 2011. Raportet e mesdites prane redaksise se skrapari.net treguan per gjetjen pa jete te trupit te nje gruaje, ne nje fshat ne kufijte skajor te Skraparit prane Dobrenjit. Raporti citoi se u sinjalizua polica lokale e Corovodes. Ne rrjedhen e ngjarjes deri ne oret e para te pak pas mesdites punonjesit e policise u drejtuan per ekspertizen e ngjarjes. Raporti citoi se per shkak te terrenit, dhe prurjeve te lumit ne nje prej zonave ku duhej kaluar, per disa minuta kalimi u bllokua. Ekspertiza do te pritet te zbuloj shkakun e vdekjes. Ne raportin fillestar te ardhur ne mesdite ne redaksine tone fillimisht dyshohet per mbytje te nje gruaje por ende nuk eshte e saktesuar ky version. Nje tjeter burim citoi se mund te behej fjale per nje shkarkese elektrike qe ka shkaktuar vdekjen e menjehereshme te shtetases. Nuk dihen inicialet e viktimes, ndersa skrapari.net me besueshmerine me te larte tek burimet tona te informacion pohon per ngjarjen e ndodhur sot. Ju po ndiqni skrapari.net Portali i vetem interaktiv i lajmit lokal

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA