• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Nje shtetase gjendet e vdekur ne Skrapar ne vendngjarje Policia

Nje shtetase eshte gjetur pa jete ne Skrapar, sot e premte 3 qershor 2011. Raportet e mesdites prane redaksise se skrapari.net treguan per gjetjen pa jete te trupit te nje gruaje, ne nje fshat ne kufijte skajor te Skraparit prane Dobrenjit. Raporti citoi se u sinjalizua polica lokale e Corovodes. Ne rrjedhen e ngjarjes deri ne oret e para te pak pas mesdites punonjesit e policise u drejtuan per ekspertizen e ngjarjes. Raporti citoi se per shkak te terrenit, dhe prurjeve te lumit ne nje prej zonave ku duhej kaluar, per disa minuta kalimi u bllokua. Ekspertiza do te pritet te zbuloj shkakun e vdekjes. Ne raportin fillestar te ardhur ne mesdite ne redaksine tone fillimisht dyshohet per mbytje te nje gruaje por ende nuk eshte e saktesuar ky version. Nje tjeter burim citoi se mund te behej fjale per nje shkarkese elektrike qe ka shkaktuar vdekjen e menjehereshme te shtetases. Nuk dihen inicialet e viktimes, ndersa skrapari.net me besueshmerine me te larte tek burimet tona te informacion pohon per ngjarjen e ndodhur sot. Ju po ndiqni skrapari.net Portali i vetem interaktiv i lajmit lokal

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA