• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ooops E rralle Gruaja ben tatuazh ne krah Vendos 152 friendsat e saj te facebook

Nje video e rralle eshte lancuar ne rrjetin YouTube rreth nje jave me pare ne date 30 maj 2011. Ne videon e rralle tregohet sesi nje grua nga Hollanda ka bere ne krahun e saj te djathte nje tatuazh teper te vecante. Ne tatuazh ajo ka vendosur foto profilet e te gjithe miqve te saj qe gruaja ka ne Facebook dhe konkretisht plot 152 friendsa. Gjithe procesin e berjes se tatuazhit e ka rregjistruar permes nje kamere. Vajza qe ne rrjetin youtube ka emrin "susyj87" ne bashkengjitje me videon ka shkruar: Perfundova nje tatoo social me 152 friendsa. Sigurisht qe u mendova shume per kete. Keta nuk jane te gjithe shoket e mi. Vetem disa prej te cileve perkushtohem me shume. U mora leje dhe ata u ndjene krenare qe ishin ne tatoo. Per mua kjo sinjifikon ate qe une jam dhe kohen qe jetoj. Dhe natyrisht qe me pelqen se sa bukur duket. tatuazhi u dizenjua nga Pretty Social dhe artistja qe beri tatuazhin quhet Tatoo Dex" Perfundon keshtu komentin ne videon e hedhur ne You Tube gruaja nga Hollanda. Ne bashkengjitje skrapari.net ju ofron kete video insert qe lidhet me ngjarjen. Ju po ndiqni Oops Nje bote me lajme te rralla ne nje klik. Eshte Ky Skrapari.net

[youtube]ApOWWb7Mqdo[/youtube]

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA