• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Oops Edhe kete s'e kisha pare. Nje faqe kosovare ne facebook i kushtohet te vdekurve ajajajaj Veshtire te besh Like

Ne rotoret e kerkimit skrapari.net gjen edhe kete info te rralle disi. Keshtu ne Facebook ne nje faqe shqipetare nga Kosova i jane dedikuar, perkujtimeve per njerez dhe te shtrenjte qe nuk jetojne me, apo elemente te tille si njoftime vdekjesh etj. Teper e ngarkuar emocionalisht kjo gje e cila per hir te se vertetes duket risi mjaft e goditur. Do zoti rroj gjate sepse per ndryshe apapapapa kush sheh se cili nga friendsat e mi do te bej "like" per njoftimin e vdekjes sime. Lajmi i cutidshem qe ne ju ofrojme sot i referohet ne fakt nje adresari ne internet prej nga ku linket shperndahen me pas ne facebook. Perpos kesaj ne faqen perkujtime.net pervec njoftimeve gjen edhe formular elektronik per te njoftuar perkujtimin perkates apo per te pare se kush ka vdekur me se afermi. Faqja eshte mesa duket nga administrimi nga Kosova dhe ne Facebook deri ne keto caste ka afro 426 perdorues. Keshtu skrapari.net megjithe respektin per tematiken dhe seriozitetin mjaft te larte qe tregohet ne kete faqe, vendos te publikoj kete shkrim pasi na u duk e cuditshme, Nuk e di ju si mendoni. Nejse ne te tille rast duhet te thoni AMEN. Ju po ndiqni lajmin e rralle ne skrapari.net

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA