• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Oops Nga Ky qen Te sigurte qe s'ju ndjek dot Qeni peshon 85 kilogram

Nje lajm i vecante u mesua sot kete te merkure 22 qershor 2011 ne rrjet. Qeni qe ju ndiqni ne foto i rraces Labrator ka emrin Sampson. Ai duhet ti nenshtrohet nje diete kjo jo per te ruajtur linjat por te pakte nenlinja. Qeni peshon 85 kilogram plot 42 kilogram me shume nga pesha e tij ideale. Ne Coldstream nje lokalitet per Strehez Kafshesh ne Australi besohet se qeni po te nis dieten qe tani do te mund te arrij ne Krishlindje peshen ideale. Amber Lavwery thote se kjo mbipeshe ka ardhur nga dashuria e madhe qe kane pasur pronaret te cilet kur shihnin kafshen u dukej sikur u thoshte me jep ushqim. E pertej lajmit ne njerezit ne Shqiperi po dobesohemi nga halli, ndersa qente e ketushem normal me shume... Lajmi u publikua pak me pare nga tabloidi Herald. Ju po ndiqni lajmin e rralle ne Oops Skrapari.net Rrjeti me interaktiv lokal

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA