• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Policani tashme ne imazhin e ri te ndryshimit ja Video

Skrapari Network gjithnje ne mbulim te cdo informacioni mbi Skraparin me se fundmi ju jep imazhet video te ngarkuara fundjaven e kaluar ne nje prej rrjeteve sociale ate me te perdorshmin Facebook. Ne arritem te siguronim nje plan video ne te cilen shfaqet ajo qe skrapari.net e ka emetuar me heret ne publikimet e veta por kete radhe pasqyrojme permes kesaj video ndryshimin rrenjesor te qendres se Policanit permes imazhit te ri qe u mundesua Kryetari Aktual i Bashkise per gjithe komunitetin. Ne planin qe inserojme me poshte (kerkojme kortezi autorit per publikim) shfaqet atmosfera e qytezez se vogel ndersa banoret i gezojne nje profili me te qyteteruar qe vendi i jep krenari. Videoja ne bashkengjitje mban kolone zanore ate qe u konsiderua himn i Policanit nje produksion audio me titull "Per te Shtrenjtin Polican" ne baze te ketij produksioni eshte i madhi Reshat Arbana dhe tenori Kastriot Tusha. Ndiqni planet ne vijim te publikuara me date 11 qershor 2011 nga A.Lala Ky eshte Skrapari.net Portali me interaktiv i lajmit lokal.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA