• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Policani tashme ne imazhin e ri te ndryshimit ja Video

Skrapari Network gjithnje ne mbulim te cdo informacioni mbi Skraparin me se fundmi ju jep imazhet video te ngarkuara fundjaven e kaluar ne nje prej rrjeteve sociale ate me te perdorshmin Facebook. Ne arritem te siguronim nje plan video ne te cilen shfaqet ajo qe skrapari.net e ka emetuar me heret ne publikimet e veta por kete radhe pasqyrojme permes kesaj video ndryshimin rrenjesor te qendres se Policanit permes imazhit te ri qe u mundesua Kryetari Aktual i Bashkise per gjithe komunitetin. Ne planin qe inserojme me poshte (kerkojme kortezi autorit per publikim) shfaqet atmosfera e qytezez se vogel ndersa banoret i gezojne nje profili me te qyteteruar qe vendi i jep krenari. Videoja ne bashkengjitje mban kolone zanore ate qe u konsiderua himn i Policanit nje produksion audio me titull "Per te Shtrenjtin Polican" ne baze te ketij produksioni eshte i madhi Reshat Arbana dhe tenori Kastriot Tusha. Ndiqni planet ne vijim te publikuara me date 11 qershor 2011 nga A.Lala Ky eshte Skrapari.net Portali me interaktiv i lajmit lokal.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA