• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Policani tashme ne imazhin e ri te ndryshimit ja Video

Skrapari Network gjithnje ne mbulim te cdo informacioni mbi Skraparin me se fundmi ju jep imazhet video te ngarkuara fundjaven e kaluar ne nje prej rrjeteve sociale ate me te perdorshmin Facebook. Ne arritem te siguronim nje plan video ne te cilen shfaqet ajo qe skrapari.net e ka emetuar me heret ne publikimet e veta por kete radhe pasqyrojme permes kesaj video ndryshimin rrenjesor te qendres se Policanit permes imazhit te ri qe u mundesua Kryetari Aktual i Bashkise per gjithe komunitetin. Ne planin qe inserojme me poshte (kerkojme kortezi autorit per publikim) shfaqet atmosfera e qytezez se vogel ndersa banoret i gezojne nje profili me te qyteteruar qe vendi i jep krenari. Videoja ne bashkengjitje mban kolone zanore ate qe u konsiderua himn i Policanit nje produksion audio me titull "Per te Shtrenjtin Polican" ne baze te ketij produksioni eshte i madhi Reshat Arbana dhe tenori Kastriot Tusha. Ndiqni planet ne vijim te publikuara me date 11 qershor 2011 nga A.Lala Ky eshte Skrapari.net Portali me interaktiv i lajmit lokal.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA