• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Qingji i mire pi... nejse shoqerohet ne Polici nje bari ne Skrapar

Nje ngjarje u raportua me heret kete te premte 3 qershor 2011 te kete perfunduar me shoqerimin ne polici te nje shtetasi. Personi u shoqerua ne lidhje me nje ceshtje tjeter te hapur ne Vlore. Shtetasi nga Skrapari, coban ne nje prej fshatrave prane Corovodes, ne Korite pjese e Komunes Qender u shoqerua per pyetje lidhur me bazat hetimore te nje ceshtje te hapur ne komisariatin e Vlores. Edhe perse pak detaje u mesuan mbi ngjarjen ne thelb problemi ka qene tek posedimi i disa bagetive te cilat raportoheshin te vjedhura dhe qe ne investigimin e Komisaritit Vlore nder emrat burimore te ngjarjes ne hetim mendohet te jete dhene dhe emri i cobanit nga Korita te shoqeruar sot ne Polici per me shume detaje mbi ngjarjen. Ne dukje ngjarja banale vijon ende te kete zhvillime. Ju po ndiqni skrapari.net Portalin me Interaktiv te lajmit lokal.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA