• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Rikthehet Britney Spears fuqishem me Ja hiti i ri I Wanna Go

Edhe perse ende nuk ka dale ne versionin zyrtar eshte mesuar se klipi i radhes i kengetares Pop Idol Britney Spears po pritet te dale se shpejti ne treg. Pjese e albumit te quajtur Femme Fatale "I Wanna Go" eshte edhe kenga qe ju ndiqni ne bashkengjitje. I Wanna Go, ne videon bashkengjitur ofrohet edhe me tekstin e kenges. Keshtu Britney Spears vetem dje ne rrjetin twitter ka shperndare edhe imazhin kopertine te singlit qe sapo kapem dhe sjellim tek ju. Eshte Show Biz ne Skrapari.net Paneli me interaktiv lokal. Faleminderit qe na ndiqni edhe ne Facebook ne rrjetin Corovoda On Line

[youtube]sPHKRz7pjp4[/youtube]

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA