• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Skandal ne Parlamentin Europian ne Bruksel Simboli i Shqiperise flamuri eshte me yll Ja imazhi

Mund te perbej nje incident te rende takimi i cili po zhvillohet ne keto caste ne Bruksel ne seline e Parlamentit Europian. Takimi i cili ka ne fokus Shqiperine me 12 prioritetet e Bashkimit Europian per integrimin e vendit tone ne BE, mesa duket ka edhe nje te vecante. Lajmi i publikuar fillimisht ne nje portal lajmshqip, tregon sesi ne simbolin e Shqiperise ne Flamurin Kombetar ne seline e Parlamentit Europian flamuri jone eshte ai i mbi 21 viteve me pare. Ne imazh te sjelle nga skrapari.net per ju tregohet qarte ylli i verdhe mbi shqiponjen e flamurit kuq e zi. Mendohet se do te ngjall reagime ne diplomaci ky fakt. Imazhi ne vijim i perket pikerisht ketyre planeve. Kujojme qe drejt Brukselit ne 13 qershor 2011 u nis nje delegacion shqipetar me 14 perfaqesues te parlamentit shqipetar. Ju po ndiqni skrapari.net

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA