• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skandal ne Parlamentin Europian ne Bruksel Simboli i Shqiperise flamuri eshte me yll Ja imazhi

Mund te perbej nje incident te rende takimi i cili po zhvillohet ne keto caste ne Bruksel ne seline e Parlamentit Europian. Takimi i cili ka ne fokus Shqiperine me 12 prioritetet e Bashkimit Europian per integrimin e vendit tone ne BE, mesa duket ka edhe nje te vecante. Lajmi i publikuar fillimisht ne nje portal lajmshqip, tregon sesi ne simbolin e Shqiperise ne Flamurin Kombetar ne seline e Parlamentit Europian flamuri jone eshte ai i mbi 21 viteve me pare. Ne imazh te sjelle nga skrapari.net per ju tregohet qarte ylli i verdhe mbi shqiponjen e flamurit kuq e zi. Mendohet se do te ngjall reagime ne diplomaci ky fakt. Imazhi ne vijim i perket pikerisht ketyre planeve. Kujojme qe drejt Brukselit ne 13 qershor 2011 u nis nje delegacion shqipetar me 14 perfaqesues te parlamentit shqipetar. Ju po ndiqni skrapari.net

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA