• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Sot ne skermin Rai Uno edhe Skrapari me Ermonela Jaho

Nje event madheshtor do te mbahet sot ne Verona, Itali me rastin e 150 vjetorit te bashkimit te Italise, spektakli magjik do te ofroj sonte ne mbremje ne skermin italian Rai Uno, operat, me te bukura, dhe emrat me te medhenj perkrah tingujve magjik me Zucchero, Gianni Morandi, David Garret, Moda, etj do te kendojne perkrah zerave te fuqishem qe do te sjellin vepra si Nabucco, La Boheme, Aida, Traviata, Romeo dhe Xhulieta, Berberi i Seviljes etj. Ne kete event do te marre pjese edhe sopranoja nga Skrapari e njohur tashme ne mbare boten, Ermonela Jaho. Eventi do te transmetohet ne oren 21:00 kete te merkure 1 qershor 2011. Ju po ndiqni panelin me interaktiv lokal. Ky eshte Skrapari.net


[youtube]NpyN-FYunsM[/youtube]

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA