• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sot ne skermin Rai Uno edhe Skrapari me Ermonela Jaho

Nje event madheshtor do te mbahet sot ne Verona, Itali me rastin e 150 vjetorit te bashkimit te Italise, spektakli magjik do te ofroj sonte ne mbremje ne skermin italian Rai Uno, operat, me te bukura, dhe emrat me te medhenj perkrah tingujve magjik me Zucchero, Gianni Morandi, David Garret, Moda, etj do te kendojne perkrah zerave te fuqishem qe do te sjellin vepra si Nabucco, La Boheme, Aida, Traviata, Romeo dhe Xhulieta, Berberi i Seviljes etj. Ne kete event do te marre pjese edhe sopranoja nga Skrapari e njohur tashme ne mbare boten, Ermonela Jaho. Eventi do te transmetohet ne oren 21:00 kete te merkure 1 qershor 2011. Ju po ndiqni panelin me interaktiv lokal. Ky eshte Skrapari.net


[youtube]NpyN-FYunsM[/youtube]

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA