• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Tom Cruise si Rocker? Mesohet projekti kinematografik filmi qershorin e vitit tjeter

Aktori amerikan si dhe njeheresh edhe producent Thomas Cruise Mapother i njohur ne kinematografi si Tom Cruise do te jete protagonisti kryesor i nje filmi te ri. Cruise i lindur ne 3 korrik 1962 fitues i tre cmimeve Golden Globe do te luaj ne filmin me te ri te quajtur "Rock Of Ages". Filmi do te kete premieren si sot nje vit me vone ne qershorin e 2012. 48vjecari Tom mendohet se ne kete film do te luaj se bashku me aktoret Russell Brand, Alec Baldwin dhe Catherina Zeta Jones. Ne film aktori do te kete tamam imazhin e nje rockeri te vertetet, me floke te gjata, tatuazhe etj. Mediat amerikane te gossips mbi show bizin thane se fundjaven qe sa lame pas Tom se bashku me nje pjese te castit te aktoreve u pane duke festuar ne nje pub. Imazhi ne bashkengjitje jep pikerisht rockerin e ri tashme Cruise. Ju po ndiqni showbiz ne skrapari.net Vijoni te qendroni me ne.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA