• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Tom Hanks shperthen thjeshtesine ndersa ishte live ne televizion Ja Video

Aktori i njohur amerikan Tom Hanks dje ne 21 qershor 2011 do te ishte i ftuar ne studiot e kanalit Univision i cili transmetonte ne versionin spanjisht. Gjithcka ndodhi ne emisionin e mengjesit " Wake Up America" Zgjohu Amerike. Ndersa prezantuesit thane per pranine ne studio te aktorit, dhe folen disi per ate cfare ishte e vacante gjate dites se djeshme qe ishte edhe solciti veror, dita me gjate e vitit se bashku me prezantuesen do te kalonin ne kendin e motit dhe kushteve meteorologjike ne Amerike. Pasi kerkoi nje sfond muzike aktori filloi te bente levizje qesharake dhe te kercente se bashku me folesen ndersa jepnin live edhe temperaturat ne disa nder shtetet amerikane. Videoja ne vijim shfaq pikerisht keto detaje. Ju po ndiqni skrapari.net ne show biz, rrjeti me interaktiv i lajmit nga 1 korriku edhe radio online.

[youtube]NeOG5tN-Hu8[/youtube]

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA