• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Vendimi i Kolegjit Zgjedhor Denon Tiranen Ekipi i Tiranes Mund te Perjashtohet nga FSHF

Vendimi i pak minutave para mesnates se djeshme te se henes 13 qershor i dhene nga Kolegji Zgjedhor mesa duket do te ngjall pakenaqesi jo vetem tek simpatizantet e ndryshem politik por edhe tek tifozet e ekipit te Tiranes. Kjo sepse data 30 qershor 2011 eshte afati i fundit qe ka vendosur Federata Shqipetare e Futbollit qe klubet sportive qe kane qene ne varesi te bashkive te kalojne me status Sh.A. Por mesa duket edhe perse shpresohej se vendimi per kete te fundit do te merrej nga keshilli bashkiak i ri i tiranes, vendimi i kolegjit zgjedhor i bere pak minuta me heret tregoi se Komisioni qendror i Zgjedhjeve do te hap ca kuti dhe jo pak por 1 472 te tilla. Kjo gje mesa duket po nervozon jo vetem simpatizante te thjeshte politik apo subjekte, por edhe lojtaret e vete Tiranes disa here kampione. Mbi te gjitha Presidenti i Republikes se Shqiperise z.Bamir Topi nje nder mbeshtetesit e zjarrte te Tiranes duket se do te jete disi i zhgenjyer nga Vendimi i Kolegjit me se paku per aspektin sportiv te tij. Nga Zemra e Shqiperise Drejt e ne Zemren Tuaj Ky eshte Skrapari.net

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA