• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Bie Avioni tip Jet 12 te vdekur dhe 3 te plagosur ne Kanada

Imazhi Kortezi BBC
21-08-2011 Nje avion i tipit 737 Jet Charter ne rajonin Arktik te Kanadase, ra duke lene te vdekur 12 persona dhe tre te plagosur. Lajmi u mesua mbremjen e vone te se shtunes 20 gusht prane mesnate. Charteri po fluturonte ne drejtimin Yellowknife drejt Resolute Bay ndersa u rrezua shume prane ketij te fundit. Policia Kanadeze tha se ishin 15 persona ne bord perfshire ne kete numer edhe 4 anetaret e ekuipazhit. Prej disa oresh vijuan operacionet e kerkimit. Ju po ndiqni Corovoda On Line Blog
Lajmi edhe ne audio ne Blogun me unik Lokal

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA