• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Bie Avioni tip Jet 12 te vdekur dhe 3 te plagosur ne Kanada

Imazhi Kortezi BBC
21-08-2011 Nje avion i tipit 737 Jet Charter ne rajonin Arktik te Kanadase, ra duke lene te vdekur 12 persona dhe tre te plagosur. Lajmi u mesua mbremjen e vone te se shtunes 20 gusht prane mesnate. Charteri po fluturonte ne drejtimin Yellowknife drejt Resolute Bay ndersa u rrezua shume prane ketij te fundit. Policia Kanadeze tha se ishin 15 persona ne bord perfshire ne kete numer edhe 4 anetaret e ekuipazhit. Prej disa oresh vijuan operacionet e kerkimit. Ju po ndiqni Corovoda On Line Blog
Lajmi edhe ne audio ne Blogun me unik Lokal

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA