• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Greqi Vihet ne kontroll zjarri gjigand i pak oreve me pare

Zjarri ne Kouvara, Greqi 18 Gusht 2011
18-08-2011 Eshte vene nen kontroll te pjesshem nje zjarr gjigand qe ra ne Greqi pak pas ores 16:30 te kesaj te enjteje 18 gusht. Zjarri ra ne nje lokalitet te quajtur Kouvara shume prane nje hipodromi.
Ne operacionin e mbremjes se vone per te shuar flaket dhe perhapjen e tyre, lokalitet me pak se 40 kilometra larg Athines u perfshine mbi 25 zjarrefikese, mbi 100 persona dhe 3 aeroplane.
Intesiteti i zjarrit ra para perendimit te diellit te sotem ndersa

ende ai vijon po jo me rrezikshmeri.
Ju po ndiqni Corovoda On Line Te paret ne Lajmin me interaktiv, Audio Lajm, Radio, Blog

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA