BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Kontakto

Posted on Saturday, August 20, 2011 and filed under . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Ju mund të kontaktoni me ne, në Aplikacionin në Vijim: Nevojiten të dhëna të sakta: Ne, do të përgjigjemi menjehere! Ti mund të jesh më pranë lajmit, mund të kërkosh më shumë detaje apo hollësi mbi një problematikë të caktuar, mund të ndash me ne, sygjerime, vërejtje, ide etj. Shfrytëzo më poshtë mundësinë për kontaktin me ne. Në fund të mesazhit që do të dërgoni do të pajisini direkt me një numër kod që lidhet me mesazhin tuaj, ruajeni diku këtë kod numër nëse operatorët tanë vonojnë në kthimin e përgjigjes, dhe na shkruani sërisht duke bashkëngjitur kodin nëse dëshironi për ndjekjen e postimit tuaj. Të dhënat tuaja ruhen në anonimat të plotë kodimi. Ju faleminderit!

0 Responses for “ Kontakto”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social