• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Rrezohet Skena ne Belgjike te Pakten 3 te Vdekur, 40 te plagosur

Grupi Smith Westerns gjate performance
18-08-2011 Gjate nje festivali te hapur qe po zhvillohej ne Belgjike, nje stuhi e fuqishme rrezon skenen. Te pakten 3 te vdekur deri ne keto caste ora lokale 22:18, dhe mbi 40 te plagosur por bilanci eshte provizor pasi shume persona kane mbetur te bllokuar. Festivali i quajtur Pukkelpop po mbahej ne nje lokalitet te quajtur Hasselt rreth 50 km larg Brukselit. Ne momentin e tragjedise po luante ne skene grupi Smith Westerns por asnje nga banda nuk u lendua. Festivali
filloi zyrtarisht kete te enjte 18 gusht dhe do te zgjas 3 dite. Videoja sapo eshte ngarkuar ne internet ne ju ftojme ta ndiqni ne bashkengjitje.

Corovoda On Line Blog

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA