• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

2 te vdekur 7 te plagosur Avioni bie ne zona te banuara ne Kanada

23-09-2011 Nje ngjarje e rende ndodhi dje ne Kanada ndersa nje avion u perplas ne nje zone urbane me makina dhe shtepi. Aksidenti u rregjistrua ne Yellowknife, ne Kanada ku 2 persona vdiqen dhe 7 te tjere u plagosen. Te gjithe personat ndodheshin ne bordin e avionit. Ai u perplas me disa makina dhe pengesa te tjera pasi ra ne nje zone teper te banuar prane shtepive. Pamja u shpernda vetem sot ne mesdite nga disa nder mediat me prestigjoze ndekombetare te lajmit. (imazhi ne bashkengjitje)
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA