• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

2 te vdekur 7 te plagosur Avioni bie ne zona te banuara ne Kanada

23-09-2011 Nje ngjarje e rende ndodhi dje ne Kanada ndersa nje avion u perplas ne nje zone urbane me makina dhe shtepi. Aksidenti u rregjistrua ne Yellowknife, ne Kanada ku 2 persona vdiqen dhe 7 te tjere u plagosen. Te gjithe personat ndodheshin ne bordin e avionit. Ai u perplas me disa makina dhe pengesa te tjera pasi ra ne nje zone teper te banuar prane shtepive. Pamja u shpernda vetem sot ne mesdite nga disa nder mediat me prestigjoze ndekombetare te lajmit. (imazhi ne bashkengjitje)
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA