• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Cifti divorcohet ne Corovode Nje nder arsyet Facebook?

28-09-2011 Nuk behen te ditura arsyet por nje prej tyre mesa duket ka qene rrjeti social Facebook. Ne gossips te ketyre diteve qyteti i vogel ne nje prej temave qe qarkullon bisedave, eshte edhe ajo e nje divorci te mesuar mes nje cifti. Sa eshte e vertete? Askush s'mund ta citoj por komunikimi ne facebook i nje gruaje me nje person ish njohje e vjeter mendohet se i ka vene kapakun nje lidhje disa vjecare te nje cifti te martuar prej shume vitesh ne Corovode. Kjo mendohet se ka sjelle arsyen finale te nje divorci te ndodhur me se fundmi ne Corovode. E veshtire per t'u besuar por te pakten ne kafenete e mengjeseve ne qytetin e vogel te marrit me temat rreth te tjereve eshte nje nder karakteristikat tipike te Corovodes se vogel. Me parimin ku ka ze, s'eshte pa gje, zerat justifikojne te marrit neper fjale cdo event sado familjar apo intim ne gjeresine e diteve.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA