• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Claudio Ranieri zyrtarisht traineri i ri i Interit

22-09-2011 Eshte bere pak pas mesdites se sotme e enjte 22 shtator 2011 emerimi i ri ne klubin milanista te Interit. Keshtu Claudio Ranieri do te jete traineri i ri i ekipit te Interit duke zevendesuar keshtu Gian Piero Gasperini. Qe prej shkurtit Ranieri ishte i papune ndersa me heret ka drejtuar Chelsea, Juventusin, Torinon dhe Romen deri ne shkurt te ketij viti. Atij do ti duhet te punoj mjaft me ekipin e Interit i cili pas Mourinho humbi suksesin dhe mbeti ne kujtime me 2010 te triumfit te Champions League.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA