• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Claudio Ranieri zyrtarisht traineri i ri i Interit

22-09-2011 Eshte bere pak pas mesdites se sotme e enjte 22 shtator 2011 emerimi i ri ne klubin milanista te Interit. Keshtu Claudio Ranieri do te jete traineri i ri i ekipit te Interit duke zevendesuar keshtu Gian Piero Gasperini. Qe prej shkurtit Ranieri ishte i papune ndersa me heret ka drejtuar Chelsea, Juventusin, Torinon dhe Romen deri ne shkurt te ketij viti. Atij do ti duhet te punoj mjaft me ekipin e Interit i cili pas Mourinho humbi suksesin dhe mbeti ne kujtime me 2010 te triumfit te Champions League.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA