• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Dilema e Babait: Te duash vajzen apo sportin? Rrezon te bijen per topin e bejzbollit

30-09-2011 Nje incident u kap nga kamerat e nje televizioni ne Tajvan ndersa po trasmetohej nje ndeshje bejzbolli. Ndersa po luhej takimi mes skuadrave te Taipei Brothers Elephants dhe Taoyuan Lamingo Monkeys ne nje fragment te videos se shperndare ne youtube topi karakteristik i bejzbollit i drejtohet nje vendqendrimi sportdashes. Po sikunderse nuk pritej, nje person i identifikuar me emrin BAI u hodh per te kapur topin. E vecanta ne fakt nuk qendron ketu por tek fakti se ne ato caste ai po mbante ne preher vajzen e tij 4 vjecare. Nga hedhja per te pritur topin vajza u rrezua dhe si per dreq edhe topin babi nuk e kapi dot. Nen nje koment humori ne televizion nga komentatoret me pas u tregua edhe nje moment kur pas ketij incidenti e shoqja e sheh venger burrin. Imazhi ne bashkengjitje e shkeputem nga videoja ne fjale. Ngjarja ndodhi me heret ne fakt ne fillim te kesaj jave ne 24 shtator 2011.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA