• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Gjermani thyen rekordin boteror me monociklete mbi shishe birrash

26-09-2011 Nje 25 vjecar gjerman Lutz Eichholz theu rekordin boteror sot ndersa arriti te hyj keshtu ne librin e rekordeve Guinness. Eventi u realizua ne Tel Aviv te Izraelit, ku permes monocikletes 25 vjecari arriti te ecte ne nje gjatesi lineare prej 8.93 metrash mbi gryken ne shishet e birrave. Rekordi i meparshem ishte nje gjatesi prej 7.99 metra. 25 vjecari ne nismen e vecante kaloi i hipur ne monociklete rreth 127 shishe birre te vendosura pingul. Imazhi ne bashkengjitje i referohet ketij lajmi.(kortezi AFP)
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA