• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Gjermani thyen rekordin boteror me monociklete mbi shishe birrash

26-09-2011 Nje 25 vjecar gjerman Lutz Eichholz theu rekordin boteror sot ndersa arriti te hyj keshtu ne librin e rekordeve Guinness. Eventi u realizua ne Tel Aviv te Izraelit, ku permes monocikletes 25 vjecari arriti te ecte ne nje gjatesi lineare prej 8.93 metrash mbi gryken ne shishet e birrave. Rekordi i meparshem ishte nje gjatesi prej 7.99 metra. 25 vjecari ne nismen e vecante kaloi i hipur ne monociklete rreth 127 shishe birre te vendosura pingul. Imazhi ne bashkengjitje i referohet ketij lajmi.(kortezi AFP)
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA