• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Gjyqi mbi ceshtjen e vdekjes se Michael Jackson Fotoja e Vdekjes

27-09-2011 Ne keto caste kur ora lokale shenon 23:05 eshte duke zhvilluar ne Los Angelos gjyqi per rrethanat e vdekjes se Kengetarit Michael Jackson. Trupit gjykues i eshte dashur pak casteve me pare te degjojne nje rregjistrim audio ku kengetari ka rregjistruar ndersa ka qene nen efektin e medikamenteve qetesues dhe ku citohet te kete thene se deshironte te kthehej me shfaqje ne Londer qe njerezit te therrisnin " Ky eshte me i madhi ne bote" dhe nder te tjera ne materialin e rralle audio kengetari ka thene se kishte dashur te ndertonte Spitalin e Femijeve Michael Jackson. Gjithcka po flitet nga prokuroret ne keto caste ndersa gjyqi po trasmetohet live nda disa media amerikane, flet rreth substances se Propofolit e cila i tha edhe vdekjen kengetarit te muzikes Pop. Ne gjyq ndodhet edhe mjeku i Jackson, Conrad Murray ku sipas prokuroreve mjeku merrte rreth 5 milion dollare ne vit kur punonte per kengetarin. Ne gjyq u shfaq edhe nje foto e bere menjehere pas vdekjes se Michael Jackson. Seanca po vijon ne keto caste.
Corovoda On line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA