• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Kapet shqiptari ne Brindizi me 5 kilogram marijuan

23-09-2011 Vetem pak pas ores 14:00 te kesaj te premte autoritetet italiane njoftuan mbi arrestimin e nje shtetasi shqipetar nen akuzen e trafikimit te lendeve narkotike. Zyrtare te Doganes se Brindizit cituan pak me pare se sekuestruan te pakten 5 kilogram marijuane. Substanca e ndaluar u zbulua ne canten e nje shqiptari qe udhetonte permes nje autobuzi linje qe vinte nga Shqiperia. Lajmi i sapo mesuar citon ne arrestin e trafikantit por nuk behen te ditura inicialet dhe te dhenat te tjera per ceshtje investigative
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA