• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Kapet shqiptari ne Brindizi me 5 kilogram marijuan

23-09-2011 Vetem pak pas ores 14:00 te kesaj te premte autoritetet italiane njoftuan mbi arrestimin e nje shtetasi shqipetar nen akuzen e trafikimit te lendeve narkotike. Zyrtare te Doganes se Brindizit cituan pak me pare se sekuestruan te pakten 5 kilogram marijuane. Substanca e ndaluar u zbulua ne canten e nje shqiptari qe udhetonte permes nje autobuzi linje qe vinte nga Shqiperia. Lajmi i sapo mesuar citon ne arrestin e trafikantit por nuk behen te ditura inicialet dhe te dhenat te tjera per ceshtje investigative
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA