• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Macja me dy fytyra behet 12 vjece Imazhi i Rralle i saj

27-09-2011 Macja ne fjale ka Tre Sy, dy hunde, dy goje ndonse nje te vetem trup. Ndersa pritej se feline te tille jetojne vetem pak dite macja e quajtur me dy emra Frank dhe Louie ka mbushur me se fundmi 12 vjec. Macja tashme ka hyre ne librin e rekordeve Guinness pikerisht per jeten e saj te gjate. Ajo rri me pronaret e saj ne ShBA, ne nje lokaliteti te quajtur Worcester, pjese e shtetit amerikan te Massachussettes. Pronaret e mbetur anonim per shkak se nuk duan te behen publik kane quajtur Frank anen e djathte te turirit te maces ndersa Louie anen e majte te saj. Imazhi ne bashkengjitje jep lajmin e rralle. (Imazhi Kortezi Reuters)
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA