• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Neser Lushnja do patjeter fitoren ne Corovode kunder Skraparit por...

30-09-2011 ...do te duhet te presim. Keshtu neser e shtune 1 tetor 2011 ne Corovode do te luhet takimi i radhes i vlefshem per javen e katert te Kategorise se Pare mes Skrapari - Lushnja. Ekipi Lushnjar para se mberrij ne Corovode ka "mberritur" me deklaratat e sekretarit te Klubit Judmir Shurdhi i cili ne vigjilje te sfides futbollistike, nder te tjera ka cituar:
"E kam thënë dhe e përsëris që jemi të shokuar nga dy rezultatet e fundit. Nuk kemi qëndruar indiferentë dhe jemi vazhdimisht në korent me situatën. Rezultatet e fundit nuk i kthejmë dot mbrapsht dhe ajo që kërkojmë është suksesi në ndeshjen e ardhshme. Madje disa suksese radhazi, derisa këto humbje të veniten dhe të mos i përmendë askush. Kemi kërkuar llogari pse ndodhi kështu në dy ndeshjet e fundit, por kemi lënë edhe pak kohë"
Duke folur per ecurine e verdhjeshileve ne kete kompeticion Lushnja e sheh Skraparin si Pike te sigurte per fitore kjo per ti rritur edhe prestigjin pas nje sere disfatash te pesuar ne kete fillim kompeticioni qe gjithesesi eshte ne startin e tij. Skrapari ne etiketime per Lushnjaret cilesohet thjesht si nje skuader e "porsangjitur" ne Kategori duke e shperfillur disi takimin e neserm. Por ne rast se edhe ne kete takim Lushnja humbet atehere do te nevojitet rokade ne Staf per Lushnjaret te cilet kane 4 pike te barabarta me Skraparin "e porsangjitur ne Kategori". Te dyja ekipet kane statistika te barabarta ne 1 fitore, nje barazim dhe nje humbje ndersa epersia e Lushnjareve ne kete start kompeticioni te Kategorise se Pare 2011 - 2012 qendron ne Gol avarazh. Neser ne oren 15:00 Corovoda On Line si perhere ne Mbulimin Live Update te Kompeticionit.
Corovoda On Line (Imazhi Arkiv 2010)

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA