• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Operacioni antidroge ne Itali: 750 kg Droge Goditet rrjeti italo shqiptar dhe italo maroken

26-09-2011 Nje operacion i Guardia di Finanza ne Lece, Itali shkaterroi dy celula te trafikut nderkombetar te lendeve narkotike duke cuar ne arrestimin e 29 personave. Arrestimet u  bene ne lokalitetet te ndryshme te rrjeteve si ne Lece, Bari, Brindizi, Napoli, Milano dhe Torino. Fale hetimeve u zbuluan rrenjet e nje rrjeti Italo - Shqipetar si dhe te nje rrjeti te dyte Italo - Maroken te trafikimeve te droges. Operacioni i sukseshem perfundoi me sekuestrimin e 684 kilogram marijuane, 64 kilogram hashash, 5 kilogram heroine dhe me shume se 1 kilograme kokaine ndersa si elemente kriminale u ndalen edhe nje gomone dhe 264 fishek kallashnikov. Lajmi u mesua pak caste pas ores 15:30 te kesaj te hene
Corovoda On line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA