• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Operacioni antidroge ne Itali: 750 kg Droge Goditet rrjeti italo shqiptar dhe italo maroken

26-09-2011 Nje operacion i Guardia di Finanza ne Lece, Itali shkaterroi dy celula te trafikut nderkombetar te lendeve narkotike duke cuar ne arrestimin e 29 personave. Arrestimet u  bene ne lokalitetet te ndryshme te rrjeteve si ne Lece, Bari, Brindizi, Napoli, Milano dhe Torino. Fale hetimeve u zbuluan rrenjet e nje rrjeti Italo - Shqipetar si dhe te nje rrjeti te dyte Italo - Maroken te trafikimeve te droges. Operacioni i sukseshem perfundoi me sekuestrimin e 684 kilogram marijuane, 64 kilogram hashash, 5 kilogram heroine dhe me shume se 1 kilograme kokaine ndersa si elemente kriminale u ndalen edhe nje gomone dhe 264 fishek kallashnikov. Lajmi u mesua pak caste pas ores 15:30 te kesaj te hene
Corovoda On line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA