• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Operacioni: Femijes kinez 1 vjec i hiqet karikuesi i celularit nga Koka

27-09-2011 Nje operacion i gjate me teper se 4 ore u realizua ne Kine pasi nje bebe vetem 1 vjec u rrezua nga krevati dhe pjesa e pasme e kokes i ra ne kunjat metalike te karikuesit te celularit duke depertuar ne brendi te kafkes. Mjeket Kinez arriten qe te hiqnin me sukses elementet metalike nga koka e imet e femijes. Operacioni u krye ne spitalin e Quingyuan, ndersa u krye ne 20 shtator 2011. Pas rastit kirurgu Lu Guofeng u shpreh se ishte rasti i pare qe i kish ndodhur nje pacient i tille. Imazhi ne bashkengjitje jep nje imazh nga prag operacioni i kryer.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA