• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Shperndanin Droge prane Shkolles Arrest Shqiptareve ne Firence

30-09-2011 Vetem pak minuta me pare ndersa ora lokale shenonte 15:45 nje media lokale ne Itali njoftoi per arrestimin e 3 shqipetareve. 2 meshkuj te moshave 18 dhe 23 vjec si dhe nje grua 22 vjecare te gjithe me shtetesi shqipetare, u arrestuan pas nje operacioni pasi shisnin lende narkotike prane nje shkolle ne Itali. Grupi i shpërndarësve të drogës të rinj (18 dhe 23 vjeç për burrat, 23 gra) u ndoq nga agjentët e ndryshëm ne levizjet qe benin derisa u ndane prane nje rruge ne Firence te quajtur Via Baracca, ku ata u ndanë. Procesin e shitjes se lendeve narkotike ata e kryenin prane nje shkolle ku studionin shume femije ne rrugen Via Corelli. Ata u arrestuan ndersa ne apartamentin e tyre u gjet nje sasi prej 40 gram marijuane.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA