• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Shperndanin Droge prane Shkolles Arrest Shqiptareve ne Firence

30-09-2011 Vetem pak minuta me pare ndersa ora lokale shenonte 15:45 nje media lokale ne Itali njoftoi per arrestimin e 3 shqipetareve. 2 meshkuj te moshave 18 dhe 23 vjec si dhe nje grua 22 vjecare te gjithe me shtetesi shqipetare, u arrestuan pas nje operacioni pasi shisnin lende narkotike prane nje shkolle ne Itali. Grupi i shpërndarësve të drogës të rinj (18 dhe 23 vjeç për burrat, 23 gra) u ndoq nga agjentët e ndryshëm ne levizjet qe benin derisa u ndane prane nje rruge ne Firence te quajtur Via Baracca, ku ata u ndanë. Procesin e shitjes se lendeve narkotike ata e kryenin prane nje shkolle ku studionin shume femije ne rrugen Via Corelli. Ata u arrestuan ndersa ne apartamentin e tyre u gjet nje sasi prej 40 gram marijuane.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA