• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Spanja drejt zgjedhjeve Kryeministri Zapatero: Largohem nga politika

26-09-2011 Data e zgjedhjeve te ardhshme do te jete 20 nentori 2011 ne Spanje. Ashtu sikunderse pritej qeveria spanjolle shperndau gjithcka ndersa do te shkohet muajin e parafundem te vitit ne zgjedhje. Kryeministri aktual Jose Luis Zapatero nuk do te jete ne mandat te trete per konkurim dhe sic ai tha sot do te jete keshtu drejt largimit perfundimtar nga Politika. "Mbyllet keshtu nje faze, dhe kjo faze permbyll dhe karrieren time politike" tha kryeministri spanjoll ne nje konference shtypi per mediat pak minuta me pare.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA