• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Tashme me videoklip: Adele Someone like you Ja Video

30-09-2011 Kengetarja e afirmuar tashme ne tregun boteror per zerin e saj melodioz Adele ka nxjerre video klipin zyrtar te kenges Someone Like You. E renditur ne vendet e para ne top listat europiane me kete kenge edhe videoklipi do te jete i karakterizuar nga thjeshtesia. Ne Video kengetarja shfaqet duke ecur neper rruget e Parisit ndersa kengetarja sikur mediton per te djeshmen. Keshtu ajo ka zyrtarizuar Albumin e quajtur "21" por per ata qe nuk e dine Adele sensitive ne kete album vjen pas nje marredhenie qe zgjati 6 vjet me nje djale dhe qe perfundoi. Pasi e la ate dhe u fejua me dike tjeter. Ndiqni videon ne bashkengjitje si videoklipin me te ri te saj.

Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA