• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Tashme me videoklip: Adele Someone like you Ja Video

30-09-2011 Kengetarja e afirmuar tashme ne tregun boteror per zerin e saj melodioz Adele ka nxjerre video klipin zyrtar te kenges Someone Like You. E renditur ne vendet e para ne top listat europiane me kete kenge edhe videoklipi do te jete i karakterizuar nga thjeshtesia. Ne Video kengetarja shfaqet duke ecur neper rruget e Parisit ndersa kengetarja sikur mediton per te djeshmen. Keshtu ajo ka zyrtarizuar Albumin e quajtur "21" por per ata qe nuk e dine Adele sensitive ne kete album vjen pas nje marredhenie qe zgjati 6 vjet me nje djale dhe qe perfundoi. Pasi e la ate dhe u fejua me dike tjeter. Ndiqni videon ne bashkengjitje si videoklipin me te ri te saj.

Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA