• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Vajza e sarah Palin: Sherr ne Bar Club por fiton simpatine e amerikaneve Ja Video

23-09-2011 Rrjeti televiziv amerikan HollywoodTv publikoi dje nje video ne te cilen vajza e sarah Palin, Bristol shfaqej fillimisht duke u argetuar ne nje klub. Ne filmimin paresor te videos Bristol shfaqet duke bere Hippi ne lojen ne klub dhe dukej e kenaqur mes mikeshave te saj. Por kur ka perfunduar lojen tipike ne shume klube te tille ne Amerike nje mashkull 47 vjecar e ofendoi duke e share nga e ema. Edhe Bristol nuk kurseu duke e quajtur Homoseksual. Gjithcka u filmua nga kamerat dhe u kap nga shume aparate fotografik. Videoja u publikua ne youtube (te cilen Corovoda On Line e bashkengjit ne vijim) ndersa simpatia e amerikaneve u shtua per Bristol Palin, vajzen e ish kandidates per zevendes presidente ne SHBA.

Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA