• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Vajza e sarah Palin: Sherr ne Bar Club por fiton simpatine e amerikaneve Ja Video

23-09-2011 Rrjeti televiziv amerikan HollywoodTv publikoi dje nje video ne te cilen vajza e sarah Palin, Bristol shfaqej fillimisht duke u argetuar ne nje klub. Ne filmimin paresor te videos Bristol shfaqet duke bere Hippi ne lojen ne klub dhe dukej e kenaqur mes mikeshave te saj. Por kur ka perfunduar lojen tipike ne shume klube te tille ne Amerike nje mashkull 47 vjecar e ofendoi duke e share nga e ema. Edhe Bristol nuk kurseu duke e quajtur Homoseksual. Gjithcka u filmua nga kamerat dhe u kap nga shume aparate fotografik. Videoja u publikua ne youtube (te cilen Corovoda On Line e bashkengjit ne vijim) ndersa simpatia e amerikaneve u shtua per Bristol Palin, vajzen e ish kandidates per zevendes presidente ne SHBA.

Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA