• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Xhelozia fatale: Kinezi vret te shoqen dhe 8 persona te tjere

28-09-2011 Sipas mediave kineze nje ngjarje ndodhi ne Provincen Hebei mbremjen e se henes 26 shtator 2011 ku nje shites frutash 32 vjecar vrau 9 persona mes te cileve edhe te shoqen. Ngjarja ndodhi ne qytetin e Botou pjese e kesaj province. Ne nje deklarim te bere oret e vona te se martes nga Policia u tha se 32 vjecari pranoi se krimin e kish bere nga xhelozia. E shoqja e 32 vjecarit punonte ne nje lavazho makinash. Nder personat e vrare pronari i kesaj lavozhoje, xhaxhai i autorit, halla dhe bashkefshatare te tjere. I pyetur se perse ka vrare te afermit, autori citoi se ka patur konflikte te vazhdueshme me ta. Lajmi mediatikisht me gjere u mesua oret e para te kesaj te merkure
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA