• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Xhelozia fatale: Kinezi vret te shoqen dhe 8 persona te tjere

28-09-2011 Sipas mediave kineze nje ngjarje ndodhi ne Provincen Hebei mbremjen e se henes 26 shtator 2011 ku nje shites frutash 32 vjecar vrau 9 persona mes te cileve edhe te shoqen. Ngjarja ndodhi ne qytetin e Botou pjese e kesaj province. Ne nje deklarim te bere oret e vona te se martes nga Policia u tha se 32 vjecari pranoi se krimin e kish bere nga xhelozia. E shoqja e 32 vjecarit punonte ne nje lavazho makinash. Nder personat e vrare pronari i kesaj lavozhoje, xhaxhai i autorit, halla dhe bashkefshatare te tjere. I pyetur se perse ka vrare te afermit, autori citoi se ka patur konflikte te vazhdueshme me ta. Lajmi mediatikisht me gjere u mesua oret e para te kesaj te merkure
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA