• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Butrinti eshte i bindur ne fitoren e se shtunes ndaj Skraparit Ne Fan Club Ja Tmerri

06-10-2011 Ne nje nder kanalet sociale te komunikimit elektronik ne rrjetin social Facebook qe i dedikohet futbollit te Butrintit me se fundmi fansa te ndryshem dhe tifoze te ekipit te Butrintit ndaj se cilit do te luhet ne kete te shtune ne ndeshjen e Javes se Peste te Kategorise se Pare te Futbollit Butrinti - Skrapari, nder te tjera ne nje prej postimeve jane edhe ata, lojtaret qe vendasit e Butrintit i quajne Snaiper dhe Magjistari duke ju referuar dyshes se sulmit qe ekipi i Butrintit synon te "tmerroj" Skraparin e kesaj fundjave. Butrinti beson ne performancen e A.Rugji dhe M.Ngjela Nga ana tjeter Skrapari ka rikuperuar Braten dhe mbrojtesit Hoxha dhe Cerepi ndersa vijon stervitjet ne pragsfide ne Tirane. Edhe problemi i pagave qe ende si kane marre futbollistet kete jave mendohet se do te zgjidhet duke sherbyer si katalizatore per takimin e radhes. Per Takimin ndaj Butrintit Trajneri Edmond Dalipi ne nje te perditshme sportive shipetare me heret citoi:
"Përballja me Butrintin javën e ardhshme, nuk ka vlera vetëm pse ndeshen dy skuadra debutuese në Kategorinë e parë, por edhe se përballë do të jetë një kundërshtar që duhen respektuar. Na duhet të tregojmë, se nuk jemi skuadër e fortë dhe cilësore vetëm në fushën tonë, por mund të luajmë kudo në të njejtën mënyrë”
Corovoda On line edhe kete jave do te mbuloj Live trasmetimin e rezultateve ne kohe reale te gjithe kompeticionit ne rezultatet ne kohe reale ne linkun e njejte te dedikuar.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA